دوشنبه هشتم بهمن ۱۳۸۶

آگهی ارزیابی کیفی مناقصه گران(نوبت اول)

اداره کل نوسازی مدارس مازندران در نظر دارد پروژه های مشروحه زیر را از طریق مناقصه محدود به پیمانکاران تأیید صلاحیت شده واگذار نماید.لذا از کلیه واجدین شرایط دعوت می شود جهت دریافت اسناد ارزیابی توان اجرای کار حداکثر تا پایان وقت اداری روز سه شنبه ۲۳/۱۱/۸۶ به نشانی : ساری - میدان امام - جنب سازمان جهاد کشاورزی - شرکت آزاد رایانه مراجعه نمایند.

متقاضیان می توانند پیشنهادهای خود را حداکثر تا تاریخ فوق به نشانی : ساری - میدان امام - بلوار دانشگاه - اداره کل نوسازی مدارس مازندران - واحد دبیرخانه تحویل نمایند .ضمناً هزینه چاپ آگهی به عهده برنده مناقصه می باشد .

۱- احداث مدرسه ایثار کلاگرمحله جویبار

۲- احداث مدرسه جلیل مرادیان فیروزکنده ساری

۳- احداث مدرسه شاهد پسران آمل

۴- احداث مدرسه کارودانش فریدونکنار

۵- احداث مدرسه کودکان استثنائی بابلسر

۶- احداث کانون فرهنگی بهشهر

۷- احداث سالن ورزشی مسلمیان بابلسر

۸- احداث سالن ورزشی دخترانه بهشهر

۹- احداث مدرسه کارودانش میاندرود ساری

۱۰- احداث مدرسه ۸ کلاسه داربکلا میاندرود

۱۱- احداث سالن ورزشی دخترانه محمودآباد

۱۲- احداث سالن ورزشی دخترانه نور

۱۳- احداث مدرسه امام خمینی تیرتاش گلوگاه

۱۴- احداث مدرسه ملک زاده آمل

۱۵- احداث ساختمان آموزشی آموزشکده امام صادق (ع) بابل

۱۶- تکمیل مدرسه فیروزجاء بندپی شرقی بابل

نوشته شده توسط هادی فانی ساروی در 7:49 |  لینک ثابت   • 

یکشنبه هفتم بهمن ۱۳۸۶

جایگاه گیلان در نوسازی مدارس مناسب نیست

معاون وزیر آموزش و پرورش و مدیر کل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت:جایگاه گیلان در نوسازی مدارس بسیار نامناسب است. حبیب ا... بوربور در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:امسال اعتبارات عمرانی گیلان ۵۳۰ میلیارد ریال بوده که از این میزان تنها یکصد میلیارد ریال سهم نوسازی مدارس بوده است. وی اضافه کرد: این میزان در مقایسه با متوسط اعتبارات استانی نوسازی مدارس کشور ۵۰درصد کمتر است. بوربور متوسط اعتبارات استانی نوسازی مدارس کشور را ۵/۱۴ درصد و متوسط اعتبارات استانی نوسازی مدارس گیلان را ۷/۶ درصد اعلام کرد. وی متذکر شد : اعتبارت نوسازی مدارس گیلان در مقایسه با اعتبارات استان هائی که به مقوله فرهنگ و آموزش توجه بیشتری دارند کمتر از یک چهارم است .بوربور تصریح کرد : در حالی که با توجه به شرایط جوی و وجود ۹۰۰ مدرسه و چهار هزار کلاس درس دو نوبته در گیلان مسئله نوسازی مدارس در این استان باید بسیار بیشتر از سایر استانها مورد توجه قرار گیرد .وی افزود مردم گیلان از پیشگامان امر تحصیل علم و دانش بوده اند و دانش آموزان این استان همواره افتخارات بسیاری برای کشور کسب کرده اند و با توجه به این پیشینه درخشان مقوله فرهنگ و آموزش باید بسیار بیشتر مورد توجه مسوولان این استان قرار گیرد.بوربور متذکر شدگیلان در حال حاضر در آخرین جایگاه نوسازی مدارس کشور قرار دارد که مسوولان این استان باید با توجه به این مسئله درصدد یک برنامه ریزی برای ارتقاء این جایگاه و حداقل نزدیکی به متوسط کشوری داشته باشند . وی به دانش آموزان گیلانی نوید داد که سازمان نوسازی ۱۶۰ پروژه با بیش از یک هزار کلاس درسدر هفته دولت سال ۸۷ تحویل سازمان آموزش و پرورش این استان دهد .    
نوشته شده توسط هادی فانی ساروی در 10:31 |  لینک ثابت   • 

یکشنبه هفتم بهمن ۱۳۸۶

واثقی مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس مازندران :

مازندران پیشتاز طرح مقاوم سازی مدارس در کشور است

مدیر کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس مازندران گفت: مازندران پیشتاز طرح مقاوم سازی مدارس در کشور است. به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران جعفر واثقی در جلسه کمیته فضای مدارس مازندران با بیان اینکه در سال گذشته تعداد ۲۳۸ کلاس درس برای ساخت در تعهد نوسازی بوده است اظهار داشت : برای تکمیل و بهره برداری از پروژه های سال گذشته ۶۰ میلیارد ریال اعتبار اختصاص داده شده است .

وی با اشاره به  اینکه ۲۰ درصد اعتبارات تملک دارایی استان برای خرید تجهیزات اختصاص یافته است افزود : ۲۰ میلیارد ریال تجهیزات آموزشی بین مدارس استان توزیع شده است . واثقی با اشاره به تسریع در روند ساخت مدارس تصریح کرد. در سال آینده ساخت پروژه ها از ابتدای سال آغاز می شود. مدیر کل نوسازی مدارس مازندران با اشاره به قطعی گاز برخی مدارس استان خاطر نشان کرد:۲ هزار و ۳۷۰ دستگاه بخاری از سوی اداره کل نوسازی و ۵۳۵ دستگاه بخاری از سوی واحد خدمات آموزش و پرورش استان بین مدارس فاقد گاز استان توزیع و هزار و ۵۰۰ دستگاه دیگر نیز در حال توزیع است .وی با بیان اینکه ۴۰۰میلیون تومان بابت خرید کامپیوتر و ۸۰۸ میلیون تومان برای تجهیز کارگاههای فنی و حرفه ای و کارودانش هزینه شده است گفت ادارات آموزش و پرورش تمامی نیازهای تجهیزاتی سال آینده را تا پایان اسفند ماه سال جاری به اداره کل نوسازی اعلام کنند .

نوشته شده توسط هادی فانی ساروی در 10:12 |  لینک ثابت   • 

سه شنبه دوم بهمن ۱۳۸۶

آگهی ارزیابی کیفی مناقصه گران

اداره کل نوسازی مدارس مازندران در نظر دارد پروژه های مشروحه زیر را از طریق مناقصه محدود به پیمانکاران تعیین صلاحیت شده واگذار نماید . لذا از کلیه واجدین شرایط دعوت می شود جهت دریافت اسناد ارزیابی توان اجرای کار به حداکثر تا پایان وقت اداری روز سه شنبه ۱۶/۱۱/۸۶ به نشانی: ساری - میدان امام - جنب سازمان جهاد کشاورزی - شرکت آزاد رایانه مراجعه نمایند .

متقاضیان می توانند پیشنهاد های خود را حداکثر تا تاریخ فوق به نشانی: ساری - میدان امام - بلوار دانشگاه - اداره کل نوسازی مدارس مازندران - واحد دبیرخانه تحویل نمایند. ضمنا هزینه درج آگهی به عهده برنده مناقصه می باشد .

۱- تکمیل مدرسه عبدا... آباد محمود آباد

۲- تکمیل مدرسه خراسان محله بابل

۳- تکمیل مدرسه ملاکلا محمود آباد

۴- تکمیل مدرسه شهید طالبیان امیر کلا بابل

۵- تکمیل مدرسه مسعود دهقان قائم شهر

۶- تکمیل مدرسه عترت قائم شهر

۷- احداث مدرسه ۱۲ کلاسه ساجدی چالوس

۸- احداث مدرسه ۴ کلاسه خاتم الانبیا تنکابن

۹- احداث مدرسه ۴ کلاسه فاطمه الزهرا کجور

۱۰- احداث آزمایشگاه مرکزی ساری

نوشته شده توسط هادی فانی ساروی در 7:56 |  لینک ثابت